خانه / دسته‌بندی نشده / انواع مدل فرش دستباف، بهترین ها در شوروم گردی با فرش ذوالانواری

انواع مدل فرش دستباف، بهترین ها در شوروم گردی با فرش ذوالانواری

شوروم گردی چیدانه در هر قسمت به سراغ یکی از برندهای مرتبط با صندعت دکوراسیون داخلی رفته تا بتوانید یک راهنمای خرید جامع برای شما تدوین نماید. در این قسمت علی در مورد فرش دستبافت برند ذوالانواری، که یکی از بزرگ‌ترین تولید‌ کننده‌ها و صادر کننده‌های فرش دستبافت ایرانی هست صحبت کرده و از کیفیت، نوع و روش تهیه‌ این فرش ها اطلاعات کاملی ارائه می دهد. تجربه‌ این برند باعث شده که فرش دستبافت ایرانی به آمریکا، آفریقای جنوبی، سوئیس، چین و ژاپن هم صادر شده و باعث شده ذوالانواری در همین کشور‌ها هم نمایندگی داشته باشد! 

فرش دستبافت ذوالانواری، هنر، رنگ و اصالت!

این فرش‌ها، هنر اصیل عشایری ایران را در تار و پود خود ادغام کرده! شاید بتوان گفت که گبه‌ ها به دلیل ساده بودن کم تر از فرش های دستباف دیده می شوند، اما رنگ، جنس و روش تهیه این گبه ها باعث شده تا برند ذوالانواری به پدر گبه‌ ایران ملقب شود!

همونطور که گفتیم هنر و رنگ و اصالت سه جزء جدایی‌ ناپذیر فرش دستبافت ذوالانواری هستن اما ویژگی‌هایی که این برند رو از برند‌های دیگه متمایز می‌کنه:

  • عدم آسیب رسانی به محیط زیست
  • استفاده از پشم چینی دستی بدون ماشین‌آلات صنعتی
  •  رنگ‌رزی گیاهی به جای رنگ شیمیایی 
  • عدم آسیب به حیوانات در پشم چینی

 

” اگر دنبال گبه، فرش، پادری حتی کیف طبیعی و اصیل هستید، به غرفه ذوالانواری در نمایشگاه فرش، سالن ۳۸ آلمان شماره غرفه ۲۰ مراجعه نمایید “

مطالب پیشنهادی :درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکور خانه ایرانی، طراحی منزل خانواده چهار نفره در همدان!

زمانی که فردی بخواهد از دانش علمی و تجربی خود برای دکوراسیون منزل استفاده کند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *