تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بیانیه طعنه آمیز مالک «بازی تاج و تخت» درباره توییت دونالد ترامپ – تلویزیون – خبر و گزارش – iCinema

بیانیه طعنه آمیز مالک «بازی تاج و تخت» درباره توییت دونالد ترامپ – تلویزیون – خبر و گزارش – iCinema

آی سینما: رئیس جمهور آمریکا بار دیگر در پاسخ به مخالفان خود از «بازی تاج و تخت» استفاده کرد و با انتشار تصویری الهام گرفته از این سریال پرمخاطب نوشت که بازی اتهام زدن به او درباره تبانی با روسیه در انتخابات تمام شده. اما این بار شبکه اچ‌بی‌او به این حرکت دونالد ترامپ واکنش جالبی نشان داده است.

ترامپ با انتشار تصویری از خود با حروفی که یادآور نشان «بازی تاج و تخت» و شعارهای خاندان‌های این سریال است، در توییتر خود نوشت: «نه تبانی، نه کارشکنی. برای مخالفان و دموکرات‌های چپ رادیکال. بازی تمام شد.»

او در واکنش به کنفرانس خبری وزیر دادگستری آمریکا که گفت در گزارش رابرت مولر بازرس ویژه بررسی تخلفات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ نه ترامپ و نه اعضای کمپین او متهم به تبانی با روسیه نشده‌اند، این تصویر را منتشر کرد.

ساعتی بعد شبکه اچ‌بی‌او که پخش کننده و مالک سریال «بازی تاج و تخت» است، بیانیه طعنه آمیزی منتشر کرد. در این بیانیه آمده: «هرچند ما اشتیاق به «بازی تاج و تخت» را بخصوص حالا که فصل آخر آمده، درک می‌کنیم اما همچنان ترجیح می‌دهیم دارایی‌های فکری‌مان برای اهداف سیاسی استفاده نشود.»

یکی از سخنگوهای کاخ سفید درباره توییت رئیس جمهور گفته که این واکنش پیروزمندانه ترامپ قبل از انتشار گزارش بوده است.

۹۴۱۷


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ناشران، نمایشگاه کتاب و اندک کتاب‌های تئاتری‌ تازه- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، نمایشگاه کتاب امسال دست پر چندانی برای تئاتر ندارد. وضعیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *