خانه / دسته‌بندی نشده / دکوراسیون اداری کلاسیک، طراحی داخلی بانک گردشگری

دکوراسیون اداری کلاسیک، طراحی داخلی بانک گردشگری

در طراحی دکوراسیون اداری کلاسیک تمامی فاکتورهای یک پلان معماری کاربردی برای فعالیت اداری در نظر گرفته میشود و در نهایت برای بخشیدن سبک کلاسیک به فضای دفتر کار و اتاق مدیریت و راهروها، المانهای کلاسیک فضا را رسمیتر میکنند. در این مطلب پروژه دکوراسیون داخلی بانک گردشگری را با هم بررسی میکنیم تا ببینیم برای طراحی فضای ادارات باید به چه ویزگیهایی توجه کرد. 


دکوراسیون داخلی بانک ها با نمای دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون داخلی بانک ها از آن جهت اهمیت دارد که روزانه دهها نفر به تمام اتاقهای شعبه رفت و آمد میکنند. در این شعبات نه نها چیدمان باید درست و اصولی باشد بلکهنمای داخلی، ابهت و پیشینه آن بانک را هم گویا باشد. در پروژه بانک گردشگری سبک دکوراسیون اداری کلاسیک بیانگر این هدف است.


ویژگی دکور بانکها در دکوراسیون اداری کلاسیک 

دکور بانکها منهای زیبایی که سبک دکوراسیون اداری کلاسیک دارد باید بتواند دو عامل را برای کارفرما تامین کند:

  • امنیت بانک
  • رفاه مشتریان
  • سهولت دسترسی کارمندان

دکوراسیون بانک گردشگری

همان طور که در بالا اشاره کردیم دکوراسیون اداری کلاسیک بانک گردشگری تمامی این عوامل را برای کارفرما ایجاد کرده است. مثلا اینجا اتاق یکی از مدیران بانک گردشگری است که در آن از المان های کلاسیک مختلفی استفاده شده و با کاربرد رنگ طلایی و فرش ایرانی در این اتاق، سبک کلاسیک شرقی در فضا دیده میشود.


استانداردهای طراحی بانک

در طراحی دکوراسیون ادارای کلاسیک بانک باز هم باید به استانداردهای دقیق و معمول فضای داخلی یک بانک توجه شودو مثلا این بخش انتظار در بانک گردشگری بیشتر تم اداری مدرن دارد و برای رفت و آمد و فعالیت کارمندان اداری مناسبتر است. با این حال همچنان از المان شرقی یعنی فرش ایرانی در فضا استفاده شده و این با رویکرد و ریشه بانک گردشگری مناسبت دارد.


ریز فضاهای بانک

مثلا اینجا کانتری است که کارمندان اداری پشت آن می نشینند و با این که تم اصلی دکوراسیون اداری کلاسیک است اما برای رفاه حال مراجعان، سیک مدرن اداری امروزی تا حدودی حفظ شده است. دیوارها رنگ کرم و قهوه ای دارند و نمایی دنج و هماهنگ با سبک کلاسیک ایجاد کرده اند.


پلان بانک را به معمار با تجربه بسپارید

مهمندس معماری این پروژه  دکوراسیون اداری کلاسیک سعی کرده، فضای با ابهتی برای مدیریت ایجاد کند و با این حال رنگ روشن مبلها تضاد با دیوارهای چوبی قهوه ای دارند. فرشهای ایرانی نقشهای کرم رنگی دارند که با مبل های کرم چربی خوب ست شده اند. جنس چرمی مبلها نه تنها زیبایی یک اتاق مدیریت را در ذهن حکاکی میکند بلکه به راحتی آلودگی روی چرم مبلها قابل شستشو است.


پلان بانک کوچک خوب میشود؟

برای طراحی دکوراسیون اداری کلاسیک لازم نیست حتما ساختمانی اداری با متراژ چند هزار متری داشته باشید. مهندسان و آرچیتکهای طرح پرداز پایا حتی پلان بانک کوچک را برای شما به بهترین نحو ممکن طراحی میکنند تا نمای داخلی، برای مشتریان فراموش نشدنی باشد.


ضوابط طراحی پلان بانک برای رایج ترین دکوراسون بانک

هر مهندس معماری طبق ضوابط راحی پلان بانک بهترین سبک را به بانک هدیه میدهد. رایج ترین سبکهای دکوراسیون بانک از این قرار اند :

  1. دکوراسیون اداری کلاسیک
  2. دکوراسیون اداری لاکچری
  3. دکوراسیون اداری مدرن

همان طور که در تصویر قبل و بعد پروژه بانک گردشگری شاهدید، یک فضای ساده می تواند تبدیل به یک شاهکار معماری شود. 

پایان کار دکوراسیون اداری

 متوجه شدید که معماران برای یک بانک چقدر زحمت میکشند تا ما برای مراجعه به شعبه حس و حال بدی پیدا نکنیم؟ در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی اداری و انواع بانکها هر سوالی دارید میتوانید با ما در میان بگذارید یا به طرح پرداز پایا سری بزنید و ضمن دیدن نمونه کارها، با کارشناسان این گروه معماری گفتگو کنید.

مطالب پیشنهادی:

پارتیشن بندی حرفه ای دفتر کار در یک واحد اداری

ویژگیهای صندلی اداری ارگونومیک را اینجا بخوانید

دفتر کار خارجیها را ببین چقدر هیجان انگیز است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع کار در منزل، هنگام قرنطینه کرونا پول درآورید

در شیوع کرونا ویروس، باید به دنبال انواع کار در منزل باشیم که پول در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *