خانه / دسته‌بندی نشده / رنگ مبل سال، انتخابی به تازگی یک سال جدید!

رنگ مبل سال، انتخابی به تازگی یک سال جدید!

معمولا با شروع سال جدید بسیاری از افراد به این فکر می کنند که چگونه می توانند حال و هوای دکوراسیون منزلشان را با سال تازه همراه سازند. در این میان انتخاب رنگ سال نیز به نوبه خود اهمیت بسیاری پیدا می کند و از آنجایی که مبلمان یکی از اصلی ترین و برجسته ترین وسایل در دکوراسیون منزل به شمار می روند می توان به طور جزئی تری بر روی موضوع رنگ مبل سال تمرکز کرد. در این مطلب از وب سایت چیدانه با ما همراه باشید تا در رابطه با رنگ مبل سال بیشتر برایتان بگوییم و ضمن ارائه راهکارهایی، شما را با ایده هایی از آخرین تورهای خانه گردی چیدانه آشنا کنیم.

انتخاب رنگ مبلمان

درست است که انتخاب رنگ مبلمان منزل می تواند تا حدودی کاری سخت و یا شاید گیج کننده به شمار آید ولی راه حل ها و ترفندهای بسیاری نیز وجود دارد که می تواند در روند این انتخاب به کمک شما بیاید. برای مثال پیشتر در مطلبی با عنوان «رنگ مبلمان منزل، انتخاب به سادگی آب خوردن!» علاوه بر توضیحاتی کامل در رابطه با سه طیف رنگ های روشن، تیره و خنثی برای مبلمان مسئله و ترفند دیگری نیز مطرح شده است:

«طراحان داخلی شما را بهتر از خودتان می شناسند! طراحان داخلی با توجه به تخصصی که نسبت به رنگ ها و شناختی که نسبت به شما دارند، رنگ ها را انتخاب می کنند. برای همین خانه ای که یک معمار طراحی اش می کند، فضایی دلنشین تر دارد. شاید شما نتوانید همانند یک طراح داخلی عمل کنید اما می توانید قبل تصمیم گیری در مورد رنگ به میزان ساعتی که در خانه می گذرانید، به فشار روحی و استرسی که شغلتان ایجاد می کند و… دقت نمایید؛ سپس به خانه تان رنگ اضافه کنید، مثلا اگر شغل پر استرسی دارید بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید. وقت آن رسیده که کمی خودتان را بیش تر بشناسید تا بتوانید معمارگونه منزلتان را دکور کنید.»

نکته ای که باید در نظر بگیرید تطبیق رنگ مبلمان منزل با شرایط موجود در فضاست. برای مثال اگر خانه شما کوچک است و ابعاد محدودی دارید بهتر است که تا جای ممکن به سراغ رنگ هایی روشن و دلبازتر بروید تا از گرفتگی فضا جلوگیری کنید. این در حالی است که اگر به دنبال خانه ای دنج و جمع و جور هستید می توانید با وجود فضای محدود از رنگ های تیره نیز استفاده کنید. بنابراین می توان گفت که علاوه بر تمامی نکات دکوراسیونی، سلیقه و علایق شما نقش تعیین کننده ای در انتخاب رنگ مبلمان منزل خواهند داشت.

علاوه بر این در مطلب دیگری با عنوان «کدام رنگ مبل دکوراسیون منزل شما را شیک تر می کند؟» سعی شده تا با ارائه ایده هایی برای رنگ مبل سال شما را با رنگ های متفاوتی رو به رو کند. از میان این رنگ ها نیز می توان به رنگ آبی کله غازی، رنگ نارنجی، زرد، قرمز آتشین، سبز، مشکی و… اشاره کرد.

علاوه بر این اگر دغدغه شما انتخاب رنگی است که بتوانید آن را برای هر دکوراسیون مورد استفاده قرار دهید می توانید سری به مطلب «۱۲ رنگ مبلمان که با هر دکوراسیونی ست می شوند!» بزنید و با نحوه استفاده از رنگ های سفید، کرم، قهوه ای، خاکستری روشن و تیره و… در دکوراسیون منزل آشنا شوید.

رنگ مبل سال در تورهای خانه گردی

در این بخش تصمیم داریم که شما را به جدیدترین تورهای خانه گردی ببریم و ایده هایی از رنگ مبل سال را با هم بررسی کنیم. طبیعتا آشنایی با ایده های متنوع یکی از بهترین راهکارهای برای انتخاب رنگ مبلمان خواهد بود و می تواند در مقایسه سلیقه شما و البته فضای خانه تان تاثیرگذار باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بازی با کودک در خانه، ایام عید در خانه چه کار کنیم؟

داشتن ایده برای بازی با کودک در خانه این روزها واقعا یک دغدغه است. ایام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *