خانه / دسته‌بندی نشده / مبل راحتی جدید، کدومش مناسب خونه منه؟

مبل راحتی جدید، کدومش مناسب خونه منه؟

همه ما دنبال ایجاد فضایی در نشیمن خانه خود هستیم که راحت بنشینیم و تلویزیون تماشا کنیم، با همدیگر صحبت کنیم، کتاب بخوانیم، میوه بخوریم و گاهی هم پاهایمان را دراز کنیم! تا خستگی‌مان در برود، این کارها را نمی‌توان روی مبل‌های کلاسیک و رسمی پذیرایی انجام داد. پس چیزی به جز مبل راحتی نمی‌تواند به ما کمک کند. در این مطلب با رویال مبل همراه شدیم تا در مورد مبل راحتی صحبت کنیم.

 

مبل راحتی مدل دنا

مبل راحتی رویال مبل، مدل دنا

مبل راحتی مدل شوکا

مبل راحتی رویال مبل، مدل شوکا

مبل راحتی مدل فلورا

مبل راحتی رویال مبل، مدل فلورا

در مورد مبل راحتی

چگونه می‌توانیم در نگاه اول بگوییم که یک مبل، مبل راحتی است؟ در بدنه مبل‌های راحتی چوب دیده نمی‌شود، پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهنی دارند ولی در مدل‌های مبل‌های راحتی امروزی ممکن است از تزئینات چوبی در ظاهر آن استفاده شود. شاید مهم‌ترین ویژگی مبل راحتی این است که وقتی روی آن می‌نشینید احساس راحتی دارید! به طور کلی مبل راحتی در مقایسه با مبل کلاسیک و استیل قیمت کمتری دارد. بدنه‌ی این نوع مبل از چوب‌های مختلفی مانند: راش، روس، گردو، توسکا، ملچ، بلوط و… ساخته می‌شود. با توجه به متریالی که در ساخت انواع مبل راحتی به کار می‌رود قیمت متفاوتی دارند.

 

مبل راحتی مدل شوکا

مبل راحتی رنگی، رویال مبل، مدل شوکا

مبل راحتی مدل ترنم

مبل راحتی رویال مبل به رنگ صورتی، مدل ترنم

مبل راحتی رویال مبل

مبل راحتی زرد

مبل راحتی رویال مبل به رنگ زرد، مدل شوکا

مبل راحتی قرمز

مبل راحتی رویال مبل به رنگ قرمز، مدل بوگاتی

مبل راحتی رنگی

مبل راحتی رنگی، رویال مبل، مدل شوکا

مبل راحتی رنگی، انتخابی متفاوت

رنگ مبل یکی از دغدغه‌هایی است که در انتخاب مبل ذهن افراد را مشغول می‌کند. مهم‌ترین مسئله در انتخاب رنگ مبل هماهنگی رنگ‌ مبل راحتی با فضای خانه است. این چند نکته در مورد انتخاب مبل راحتی رنگی را به ذهن بسپارید:

 • اگر دیوارها و وسایل دیگر خانه شما رنگ خنثی دارند مبل‌های شما می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در رنگ‌بندی دکوراسیون شما داشته باشند و می‌توانند یک نقطه کانونی و مرکز توجه در خانه باشند.
 •  استفاده از مبل راحتی دو رنگ، به دکوراسیون شما تنوع می‌دهد؛ در این مدل از مبل راحتی مبل‌های تک نفره یک رنگ و مبل‌های دو و سه نفره به رنگ دیگری هستند.
 • یکی از راه‌های ایجاد تنوع رنگی در مبل راحتی استفاده از کوسن‌های با رنگ متناسب با مبل راحتی است، برای اینکه مبل راحتی خانه‌تان بعد از مدتی خسته کننده نشود می‌توانید به جای تعویض مبل، کوسن‌ها را تغییر دهید.
 • برای انتخاب مبل راحتی با رنگ‌های شاد قبل از خرید سلیقه و دکوراسیون خانه خود را بررسی کنید، ممکن است خرید مبل راحتی با رنگ شاد متداول نباشد ولی امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است.

 

مبل راحتی

مبل راحتی رویال مبل، مدل چستر

مبل راحتی چستر

مبل راحتی رویال مبل، مدل چستر

مبا راحتی چستر

مبل راحتی رویال مبل، مدل چستر

مبل راحتی، به مدل چستر هم فکر کنید.

یکی از انواع پر طرفدار مبل راحتی، مبل راحتی چستر است. این نوع مبل راحتی کاناپه‌هایی راحت با دکمه‌‌های لمسه‌کاری شده است. در این مدل از مبل راحتی از پارچه مخمل و یا چرم برای روکش مبل استفاده می‌شود. مبل راحتی چستر با اغلب فضاها متناسب است به همین دلیل شما مبل چستر را فضاهای مختلفی مانند لابی هتل، سالن‌ها و همچنین در خانه‌ها می‌بینید.

 

 

مبل راحتی با رنگ خنثی

مبل راحتی با رنگ خنثی، مدل افرا

مبل راحتی مدل چستر

مبل راحتی با رنگ خنثی مدل چستر

مبل راحتی اریکا

مبل راحتی بارنگ خنثی، مدل اریکا

مبل راحتی با رنگ خنثی

مبل راحتی با رنگ خنثی، مدل بوگاتی

مبل راحتی با رنگ‌های خنثی، سازگار با هر دکوراسیونی!

 

مبل راحتی با رنگ‌های خنثی این اطمینان را به شما می‌دهد که تا سال‌ها نیاز به تعویض مبل راحتی خود ندارید چرا که رنگ های خنثی بر خلاف تصور عموم مردم خسته‌کننده نیستند و به آسانی با رنگ‌های دیگر ست می‌شوند. مبل‌های راحتی با رنگ‌های طوسی، خاکستری، کرمی، بژ، سفید و.. می‌توانند دکوراسیونی مدرن و شیک برای منزل شما ایجاد کنند.

 

مبل راحتی سفید

مبل راحتی سفید رنگ، مدل شوکا

مبل راحتی سفید

مبل راحتی سفید رنگ، مدل چستر

مبل راحتی سفید

مبل راحتی رویال مبل سفید رنگ، مدل بوگاتی

مبل راحتی سفید رنگ

مبل راحتی سفید رنگ رویال مبل، مدل بوگاتی

مبل راحتی سفید، انتخابی مدرن و شیک

 

مبل راحتی سفید انتخاب بسیاری از افراد به خصوص نوعروسان برای دکوراسیون منزل است. مبل راحتی سفید رنگ باعث می‌شوند فضای خانه شما بزرگ به نظر برسد. مبل راحتی سفید به شما امکان استفاده از هر رنگی را برای وسایل دیگر خانه می‌دهد و به راحتی با همه رنگ‌های دیگر همساز می‌شود. خانه‌ای که مبل راحتی سفید دارد روشن و دلباز دیده می‌شود. در خرید این نوع مبل به داشتن کودک در خانه توجه کنید، چرا که تمیز نگه‌داشتن آن با وجود کودکان در خانه کمی سخت‌تر می‌شود مگر اینکه بخواهید از روکش مبل استفاده کنید.

 

مبل راحتی

رنگ زرد در کنار رنگ آبی در مبل راحتی رویال مبل، مدل شوکا

مبل راحتی به رنگ سال

مبل راحتی رویال مبل به رنگ سال، مدل شوکا

مبل راحتی به رنگ سال

مبل راحتی رویال مبل به رنگ سال، مدل افرا

مبل راحتی به رنگ سال

مبل راحتی رویال مبل به رنگ سال، مدل چستر

مبل راحتی به رنگ سال

مبل راحتی رویال مبل به رنگ سال، مدل بوگاتی

مبل راحتی، با رنگ سال ۲۰۲۰ به روز باشید!

اگر به دنبال به روز کردن دکوراسیون منزل خود هستید و می‌خواهید از رنگ سال ۲۰۲۰ استفاده کنید می‌توانید مبل راحتی آبی رنگ (آبی نفتی) را انتخاب کنید. مبل‌های راحتی به رنگ آبی نفتی با کوسن‌های زرد و سفید و صورتی و یا نارنجی ترکیب زیبایی ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توانید از مبل‌های راحتی با ترکیب رنگ‌های آبی نفتی و طوسی استفاده کنید.

 

مبل راحتی رویال مبل

مبل راحتی رویال مبل، مدل اریکا

مبل راحتی رویال مبل

مبل راحتی رویال مبل، مدل بوگاتی

نکته‌هایی برای انتخاب مبل راحتی

 • از اولین و مهم‌ترین نکته‌های انتخاب و خرید مبل راحتی میزان هزینه و بودجه شماست، میزان بودجه خود را مشخص کنید تا از بین مدل‌های مختلف، تعدادی گزینه برای تصمیم‌گیری داشته باشید و سردرگم نشوید.
 • قصد دارید در کدام قسمت از خانه خود، مبل راحتی استفاده کنید؟ با اینکه اغلب از مبل راحتی در نشیمن استفاده می‌شود و اغلب افراد، مبل کلاسیک را مناسب پذیرایی می‌دانند ولی ممکن است مساحت خانه به حدی نباشد که بتوانید دو دست مبل در خانه داشته باشید و ترجیح بدهید از یک دست مبل راحتی شیک و مدرن استفاده کنید.
 • به اندازه فضایی که برای قرار دادن مبل راحتی مد نظرتان است توجه کنید، تناسب اندازه مبل راحتی و فضای قرارگیری آن بسیار مهم است. چرا که با خرید مبل راحتی بزرگ و قرار دادن آن در فضایی کوچک، نه تنها زیبایی مبل راحتی دیده نمی‌شود بلکه دکوراسیونی دلگیر و شلوغ خواهید داشت.
 • دو ویژگی؛ زیبایی ظاهر و نشیمن راحت از مهمترین ویژگی‌هایی هستند که در هنگام خرید مبل راحتی حتما باید مورد توجه قرار بگیرد.
 • یکی از نکته‌هایی که باید در هنگام انتخاب و خرید مبل توجه شود اندازه‌ی راهرو و پله‌ها و در ورودی خانه است که قرار است مبل راحتی را از آن وارد خانه کنید. حواستان باشد مبل راحتی را که ممکن است برای جابه‌جا کردن و بردن آن به خانه مشکل‌ساز شود، نخرید.
 • اگر در خانه خود حیوانات خانگی نگه‌داری می‌کنید باید به جنس پارچه مبل توجه کنید، مبل راحتی با جنس چرم می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.
 • هنگام خرید مبل راحتی روی آن بنشینید و نشیمن آن را امتحان کنید. و همچنین زیر مبل و قطعات و به نحوه اتصالات آن توجه کنید.

 

 

مبل راحتی

مبل راحتی رویال مبل، مدل شوکا

مبل راحتی آبی

مبل راحتی رویال مبل، مدل فلورا

حرف آخر

این روزها فرصت خوبی برای فکر کردن به تغییر و نو کردن دکوراسیون برای سال جدید است، یکی از وسایلی که با تغییر آن دکوراسیون شما به طور محسوسی متفاوت می‌شود مبلمان منزل است. اگر شما هم به دنبال خرید و یا تعویض مبل راحتی منزل خود هستید حتما این مطلب را بخوانید و برای دیدن مدل‌های بیشتری از مبل‌های راحتی بهرویال مبل سر بزنید و برای انتخاب مبل راحتی با کارشناسان این شرکت مشورت کنید. رویال مبل با ۱۵ سال سابقه یکی از برندهای برتر کشور در صنعت مبلمان است. این شرکت بزرگ مبلمان کیفیت کالاهای خود را با ارائه ضمانت‌نامه به مدت سه سال تضمین می‌کند.

 

مطالب پیشنهادی:

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

رنگ مبل سال، انتخابی به تازگی یک سال جدید!

معمولا با شروع سال جدید بسیاری از افراد به این فکر می کنند که چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *