خانه / دسته‌بندی نشده / مدل تخت خواب دو نفره جدید، با ست میز توالت کاربردی

مدل تخت خواب دو نفره جدید، با ست میز توالت کاربردی

اگر با همسرتان دنبال مدل تخت خواب دو نفره جدید ای زیبا هستید که فقط جا نگیرد و کلی کشو و دراور خوب کاربردی داشته باشد، ما برای‌تان مدل‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که در آپارتمان‌های قوطی کبریتی امروزی واقعا به کارتان می‌آید. بیشتر سرویس خواب دو نفره هایی که در بازار هستند تزئینات به درد نخوری دارند که فروشنده با چرب زبانی، شما را متقاعدتان می‌کند که برای شما مناسب‌اند. این تخت خواب‌ها بیشتر به درد اتاق خواب‌هایی می‌خورند که متراژی بالای ۳۰ متر دارند و در چبدمان با فاصله و فضای گسترده خود را نشان می‌دهند. در ادامه با اصول انتخاب بهترین مدل تخت خواب دو نفره جدید آشنا می‌‌شویم و مدل‌هایی زیاد به درد آپارتمان‌های کوچک نمی‌خورند را هم نشان می‌دهیم.


انواع مدل تخت خواب دو نفره را بلدی؟

برای این‌که با انواع مدل تخت خواب دو نفره جدید آشنا شوید با کارشناسان طراحی و ساخت شرکت ساج آسا پرسش و پاسخی ترتیب دادیم تا به طور دقیق دسته‌بندی مدل‌های سرویس خواب را باد بگیریم و میان این همه تنوع مدل تخت خواب دو نفره بدانیم، کدام به درد ما می‌خورد و در بازار بیخود دور خودمان نچرخیم.


مدل تخت خواب دو نفره برای اتاق کوچک بگو

اگر خانه‌ای زیر ۱۰۰ متر دارید حتما باید مدل تخت خواب دو نفره جدید و کاربردی برای اتاق کوچک را انتخاب کنید. حتی اگر خانه‌ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر دارید، متاسفانه سازنده‌های ساختمان، نقشه اصولی برای ساختمان نمی‌کشند و اتاق خواب‌ها کاملا کوچک می‌شوند. تولیدکنندگان تخت خواب دو نفره سایز ۱۶۰ سانتی‌متری تخت خواب دو نفره را برای چنین خانه‌هایی طراحی می‌کنند اگر اتاق کمی بزرگتر است می‌توانید عرض ۱۸۰ را هم انتخاب کنید.

  • تخت دو نفره کشودار : این‌جور منازل مشکل کمبود جای لباس و وسایل هم دارند که با انتخاب یک تخت خواب که زیر تشک آن کشو تعبیه شده است، مشکل را حل می‌کند.
  • تخت باکس‌دار: در این مدل تخت خواب‌ها زیر تشک یا لایه است که بلند می‌شود ومی‌توانید در آن وسیل بگذارید. با شاسی‌ای تشک بلند می‌شود و باکس را می‌بینید.

باکس‌دار بخرم یا کشو دار؟ مسلما باز کردن تخت خواب دو نفره کشودار خیلی راحت‌تر است اما این ططراحی بی‌دلیل نبوده اگر اتاق‌تان آن‌قدر کوچک است که نمی‌توانید کشوو تخت را راحت باز کنید و کشو به دیوار می‌خورد یا تخت  از بغل یا پایین که کشو باز می‌شود به دیوار می‌خورد، تخت باکس‌دار بخرید. در انواع مدل جدید تخت خواب دو نفره، می‌توانید این گزینه‌ها را از تولیدکننده بخواهید.

مطلب پیشنهادی: تخت را کدام طرف اتاق خواب بگذارم؟


مدل تخت خواب دو نفره کشودار بخر تا پشیمان نشی

در  انواع مدل تخت خواب دو نفره جدید مختلفی که در این تصاویر می‌بینید، می‌توانید بسته به کاربردی که از کشو تخت‌ خواب دو نفره دارید، یک مدل تخت خواب دو نفره کشودار مناسب انتخاب کنید. مثلا اگر در آن لباس می‌گذارید، بهتر است چند کشو کوچک زیر آن باشد اما اگر آن را برای جاسازی ملحفه و وسایلی که زیاد استفاده نمی‌کنید، می‌خواهید، می‌توانید مدل‌هایی که کشو یکسره دارند را هم بخرید.

مطلب پیشنهادی: برای دکور اتاق خواب دنبال ایده و مدلی؟ اینجا دست پر بر میگردی!


مدل تخت خواب دو نفره ساده و شیک همیشه مده

اگر خانه‌تان کوچک است بهتر است گول فروشنده‌ها را نخورید و با انواع مدل تخت خواب دو نفره جدید و پر تزئیناتی که تمام فضای اتاق را می‌گیرد را برای اتاق خواب‌تان انتخاب نکنید. بروید دنبال ساده‌گرایی. یعنی مدل‌هایی که کشوهای ساده، یراق آلات کوچک، رنگ‌های روشن و جنس خوب دارند. مثل مدل تخت خواب دو نفره ساده و شیک این تصویر که به هر خانه‌ای می‌خورد.


مدل تخت خواب دو نفره جدید، معرفی کن!


مدل تخت خواب دو نفره شیک و مدرن چه شکلیه؟

برای انتخاب مدل تخت خواب دونفره جدید می‌‌توانید به پشتی‌ها و تزئینات پایه‌ها دقت کنید و از جزئیات میز توالت و پاتختی‌هایی که با تخت خواب ست می‌شوند، بپرسید. نمای کلی اتاق خواب‌تان را در نظر بگیرید و از خودتان بپرسید این مدل‌ها با اتاق‌خواب ما همانگ است؟ مسلما دیدن تخت‌ خواب‌های جدید در یک فضای گسترده خیلی نمایی متفاوت با حضور همان تخت خواب در اتاقی ۶ تا ۲۰ متری دارد.


مدل تخت خواب دو نفره سفید

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خانه‌های کوچک امروزی انواع مدل تخت خواب دو نفره سفید است که فضای اتاق را بزرگتر جلوه می‌دهند. خوبی تخت‌های سفید این اسن که به راحتی با محلول پاک‌کننده چربی تمیز می‌‌شوند و در شهرهای شلوغ دوده نمی‌گیرند.


مدل تخت خواب دو نفره اسپرت

اگر به این مدل تخت خواب دونفره جدید دقت کنید، متوجه می‌شوید که این تخت‌خواب‌های اسپرت نمای پشتی و پایه‌های مدرنی دارند و در انها از خطوط موازی و نمای چهارگوش ساده نیست. بهتر است انواع مدل تخت خواب دو نفره اسپرت را برای خانه‌هایی با تم دکوراسیون مدرن بخرید، فقط تصور کنید که در پذیرایی مبل سلطنتی گذاشته‌اید و تخت خواب‌تان اسپرت است. اصلا ترکیب جالبی نمی‌شود.


جدیدترین مدل تخت خواب دو نفره برای اتاق مستر


مدل تخت خواب دو نفره سلطنتی


مدل تخت خواب دو نفره چوبی


مدل تخت خواب دو نفره ام دی اف خوبه؟


مدل تخت خواب دو نفره با قیمت

برای این‌که با قیمت روز بازار برای انواع مدل تخت خواب دو نفره جدید آشنا شوید، می‌توانید سری به فرشگاه یا اینستاگرام ساج آسا بزنید و با دیدن مدل تخت خواب دو نفره با قیمت های مختلف، ببینید کدام مدل برای شما مناسب‌تر است. در این پرسش و پاسخ می‌توانید، درباره شرایط فروش با آنها گفت‌و‌کنید یا اگر مدلی سفارشی مد نظرتان هست، برای آنها توضیح دهید تا در انتخاب بهترین تخت خواب کمک‌تان کنند.


در پایان نظر شما چیست؟

با خواندن این مطلب انواع مدل تخت‌ خواب دو نفره جدید که بازار را پرکرده را از نظر گذراندید و با توصیه‌های ما یک نقشه اولیه خرید در ذهن‌تان جا افتاد اما سلیقه و نظر زن‌و‌شوهر هم در انتخاب سرویس خواب، میز توالت و دراور مهم است. در اینستاگرام چیدانه برای ما کامنت بگذارید تا ببینیم از ما چی یاد گرفتید و خودتان چه ایده‌هایی دارید. این مطالب هم در انتخاب تخت خواب دونفره به شما کمک می‌کند.

مطالب پیشنهادی:

 درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع کار در منزل، هنگام قرنطینه کرونا پول درآورید

در شیوع کرونا ویروس، باید به دنبال انواع کار در منزل باشیم که پول در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *