خانه / دسته‌بندی نشده / مشاوره رایگان دکوراسیون ، بهترین چیدمان تابلوها روی دیوار!

مشاوره رایگان دکوراسیون ، بهترین چیدمان تابلوها روی دیوار!


 

شما هم دوست دارید چیدمان مختلف تابلوهای جورواجور را ببینید؟!

اگر بله؛… پس با ما همراه باشید!

مشاوره دکوراسیون

 شما از چیدانه پرسیده‌اید:

  •  با توجه به محل قرارگیری درب اتاق (در تصویر)، بهترین مکان برای نصب تابلوهای دیواری کجاست؟
چیدانه به شما پاسخ می دهد:

  • تابلوهای دیواری، خواه با موضوع عکس و نقاشی و خط، یا در برگیرنده ی صنایع دستی و اشکال حجمی، دریچه های کوچک اما در عین حال مفهومی هستند برای هویت بخشی به اتاق شما. اتاق شما چه کوچک باشد، چه بزرگ و یا مخصوص پذیرایی از مهمان ها باشد یا اتاق خوابی کوچک و خودمانی، با وجود تابلوهای هنری، رنگ و بویی متفاوت پیدا خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید
سبک تابلوها 

با توجه به انتخاب شما در زمینه ی دیوارکوب و شلف دیوار کناری، پیشنهاد می‌کنم تابلو هایی از سبک مدرن یا ترکیب صنعتی- مدرن انتخاب کنید، تا هارمونی لازم در دکوراسیون اتاقتان پدیدار شود. 

محل نصب تابلوها

در تصویری که برای ما فرستاده اید، با توجه به محل قرارگیری کاناپه که به کانون توجه دیوار مقابل تبدیل شده، بهترین مکان برای نصب تابلوها؛ روی محور عمودی فرضی آکس مبلمان شماست؛ یعنی اگر با یک خط فرضی، ابتدا و انتهای کاناپه را (در طول) به یکدیگر وصل کنید، خط فرضی عمود بر نقطه ی میانی این خط، محورعمودی محل نصب تابلو ها را نشان می دهد.

محور افقی، با توجه به ارتفاع دیوار کوب و درِ اتاق و با کمک شلف نصب شده روی دیوار مجاور ، جانمایی می شود؛ به این معنی که تابلو ها از منظر زیبایی بصری،  باید کمی پایین‌تر از لبه ی فوقانی درِ اتاق قرار گیرند؛ تقریباً در ارتفاع طبقه ی میانی و یا کمی پایین‌تر از طبقه ی فوقانی شلف دیوار کناری، بهترین مکان برای قرار گیری لبه ی فوقانی تابلوهاست. 


ابعاد تابلوها 

تابلوهای بزرگ برای دیوارهای کشیده و وسیع مناسب‌ترند. پیشنهاد من به شما برای این دیوار،  استفاده از چند تابلو با ابعاد متناسب با این فضا است. 

به عنوان مثال نصب تابلوهای چند تکه مربعی به صورت خطی در کنار یکدیگر، به یک تابلوی مستطیل کشیده و بزرگ تر در این فضا ارجحیت دارد.

مطلب پیشنهادی: خرید تابلو برای پذیرایی، چه شکلی باشه بهتره؟

رنگ تابلو ها

با توجه به رنگ‌های آبی و خاکستری حاکم بر فضای اتاق، اگر مایل هستید کمی حال و هوای شادی و سرزندگی به اتاقتان بدهید، پیشنهاد می کنم از تابلوهایی با تم رنگی زرد، نارنجی و قرمز استفاده کنید.اما اگرترجیح می دهید رسمیت بیشتری بر فضای اتاقتان حاکم باشد، ترکیب خنثی اما قدرتمند سیاه و سفید، گزینه ی خوبی می تواند باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

 خرید تابلو مدرن، کدوم به خونه من میاد؟!

۸ تابلو خلاقانه برای تزیین دیوارهای منزل

تابلو دیواری فانتزی، پیام شادی با دست سازه های لیلا

هدیه روز عشق، تابلو آبرنگ برای عشاق هنردوست!

 

 

 

سوالات خود را در زمینه دکوراسیون از طریق اینستاگرام چیدانه ، از متخصصین ما بپرسید و بهترین پاسخ ها را از ما دریافت کنید.

 درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید لوازم دکوری لوکس، چی مد شده؟

در شوروم گردی ها ما سعی می کنیم به سراغ برندهای متفاوت در حیطه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *