خانه / دسته‌بندی نشده / میز جلو مبلی مدرن، برای هال و پذیرایی کوچک میز شیشه‌ ای بخر

میز جلو مبلی مدرن، برای هال و پذیرایی کوچک میز شیشه‌ ای بخر

می‌خواهی برای خرید میز جلو مبلی مدرن اقدام کنی تا منزل‌ات حال و هوای خانه‌های ژورنال‌های حرفه‌ای دکوراسیون را بگیرد؟ بسیاری از ما ساکن آپارتمان‌های کوچکی هستیم که مبلمان به زور در هال و پذیرایی‌اش جا شده و حالا اگر میز وسط مبلی یا عسلی‌ها هم بزرگ و تیره باشد دیگر فضا خیلی کوچک به نظر می‌رسد. مژده اینکه در سبک دکوراسیون سال۲۰۲۰، میز شیشه‌ای و شیشه خم‌ مدرن، در بسیاری از نماهای دکوراسیون داخلی دیده می‌شود. انواع میز پذیرایی شیشه‌ای، شیشه عسلی و حتی میز کار شیشه‌ای، بازار مدرن دوستان و حتی طرفداران سبک تلفیقی را به خود اختصاص داده‌اند. دوست دارید با سبک میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای آشنا شوید و برای خرید آن فوت‌و‌فن‌های کلیدی را یاد بگیرید؟ پس این مطلب را تا انتها بخوانید.

میز جلو مبلی مدرن الآن چی مده؟

در حال حاضر میزهای جلو مبلی مدرن، پایه‌های کج و رنگ‌های ملچ و سفید دارند اما به دلیل کمبود فضا در آپارتمان‌های امروزی، استفاده از میز شیشه‌ای خم هم خیلی کاربرد پیدا کرده است.

تصاویر میز جلو مبلی جدید در خانه‌های ۲۰۲۰

در انواع مجلات دکوراسیون سعی شده که از سبک‌های جدید مبل استفاده شود و این میزهای شیشه‌ای زیبا از آنها عقب نمانده‌‌اند.

جلو مبلی شیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

میز شیشه ای خم یکی از جلوه های بی نظیر استفاده از شیشه های فرم داده شد در مراحل پخت است. شیشه های خم زیبایی بینظیری دارند چرا که به همراه شفافیت، فرم‌های خاصی در آنها اجر می‌شود  که جلوه صد چندانی به آن می‌دهد. این اشکال در دکوراسیون داخلی و فضاهای ساختمانی قابلیت‌های زیادی را به طراحان می‌دهند. مراحل ساخت میز شیشه ای خم بدین گونه است که شیشه پس از پخت زمانی که هنوز سرد نشده است به وسیله اعمال فشار به آنها به شکل مورد نظر خم می‌شود. شیشه خم یک حالت آرامشی را در ببینده ایجاد می کند به همین علت استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. میز خم شیشه ای شکل مدرنی را به دکوراسیون خانه و دفتر شما می‌دهد.


نظرت برای میز جلو مبلی شیشه ای چیه؟

میز شیشه ای خم یکی از انواع شیشه‌های دکوراتیو هستند که در فضاهای روشن و بزرگ جلوه جذابی در دکوراسیون ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن این میزهای شفاف در فضاهای کوچک می‌تواند به بزرگتر جلوه دادن فضا کمک زیادی نمایند. این میزها به گونه‌ای هستند که ظاهرا فضایی را اشغال نکرده اند و فضای اختصاص یافته به آنها در نگاه اول به چشم نخواهد آمد. میزهای خم شیشه ای در ابعاد و اشکال گوناگون مطابق با نیاز مشتریان تهیه می‌شود و به دلیل سکوریت شدن، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند. در صورت شکستن، شیشه آنها به شکل دانه‌های ریزی با لبه‌های صاف که آسیب رسان نیستند خرد می‌شود.

میز جلو مبلی شیشه خم پرفروش است؟

استفاده از شیشه به عنوان متریالی برای ساخت ابزار از ۶۰۰۰ سال قبل آغاز شده است. این متریال دوست داشتنی پیش از ظهور کوره‌های پیشرفته فرآیند سختی برای تولید داشت در نتیجه فقط برای ساخت اشیا ظریف تزییناتی به کار برده می‌شد. از شیشه‌ها تا اوایل قرون وسطی استفاده چشمگیری نمی شد اما در حدود قرن ۱۰ میلادی ظهور کوره‌های تخصصی ساخت شیشه باعث افزایش استفاده از آن در جنبه‌های مختلف زندگی انسان گردید.با پیشرفت صنعت شیشه سازی و روی کار آمدن انواع شیشه، استفاده از این متریال گسترش چشمگیری یافته است، به گونه ای که امروزه شیشه متریال اصلی ساخت بسیاری از ابزار و ظروفی که انسان با آن سروکار دارد می‌باشد.

میز شیشه ای جلو مبلی اداری است یا خانگی؟

 


میز اداری شیشه ای مدرن به سبک بیزنس‌من‌های موفق

مهمترین دلیل انسان برای استفاده از شیشه شفافیت و قابلیت بالای آن در شکل پذیری می‌باشد. انعطاف پذیری شیشه در مراحل پخت قابلیت اجرای طرح‌ها و اشکال متنوعی را در شیشه ایجاد می‌نماید. علاوه بر آن عدم فسادپذیری و اکسید شدن این متریال محبوبیت آن را روز به روز بیشتر نموده است. شیشه‌ها تنها در برابر ضربه و گرما حساس بودند که این ضعف‌ها نیز به مرور با پیشرفت صنعت شیشه سازی برطرف گردید. امروزه شاهد ظهور شیشه‌های بسیار محکمی هستیم که در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم می‌باشند در نتیجه از آنها می‌توان در ساخت هر نوع ابزاری استفاده نمود. شیشه‌های سکوریت با استفاده از سرد شدن ناگهانی شیشه پس از گرمادهی مجدد به وجود می‌آیند و توانایی بالای در برابر ضربه و حرارت دارند. با روی کار آمدن این شیشه دیگر اثری از خطرات شکستگی شیشه و لبه‌های برنده و تیز آن نبود در نتیجه شیشه در ساخت وسایل کاربردی تری استفاده شد. نوعی از شیشه که بسیار محبوب است و در تولید انواع ابزار استفاده می‌شود شیشه خم است. شیشه از مهمترین متریال‌ها برای ساخت المان‌های طراحی داخلی مانند میزهای شیشه ای می‌باشد.

مدل‌های میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای کاربردی‌اند؟

استفاده از شیشه به عنوان متریال اصلی در ساخت میز شیشه ای بسیار رایج است. میزهای شیشه ای در دونوع وجود دارند میزهای تمام شیشه و میزهای ترکیبی که از شیشه و فلزات برای ساخت میز استفاده می‌شود. در میزهای ترکیبی شیشه و فلز به طور کل از فلزات به عنوان پایه ای برای قرار دادن شیشه استفاده می‌شود. میزهای تمام شیشه بیشتر از شیشه خم استفاده می‌شود و به میز خم شیشه ای شناخته می‌شوند که در طرح‌ها و اشکال مختلفی وجود دارند.خرید میز جلو مبلی شیشه ای از اینترنت

میز شیشه ای خم یا میز خم شیشه ای یکی از اشکال جذاب استفاده از شیشه‌های شکل داده شده هستند.شیشه‌های خم با پیچ و تاب زیبا در کنار شفافیت شان نمای جذابی را ایجاد می‌نمایند. این نوع میز و مبلمان شیشه ای به طراح دکور فضاهای دلبازی را ایجاد می‌نمایند. مراحل ساخت میز خم شیشه ای به این شکل است که شیشه پس از پخت اولیه زمانی که هنوز سرد نشده به شکل مورد نظر با اعمال فشار خم می‌شود. این شیشه پس از سرد شدن دوباره حرارت داده می‌شود و بلافاصله سرد می‌شود که به آن سکوریت شدن می‌گویند. میزهای خم شیشه ای سکوریت شده مقاومت بالایی در بزار ضربه، فشار و حرارت دارند و در صورت شکستن به شکل دانه‌های بدون لبه ای پودر می‌شوند که آسیب چندانی را در بر ندارد. استفاده از اشکال مختلف میز خم شیشه ای در دکوراسیون داخلی به خصوص به عنوان میز جلو مبلی یا میزهای اداری می‌تواند فضای لوکس و دلباز را در دکور داخلی ایجاد نماید. این میزها مناسب فضاهای کوچک هستند که با شفافیت خود فضا را بزرگتر از آنچه که هستند نمایش دهند.


 

با خرید میز عسلی شیشه ای فضایت را زیاد کن

میز شیشه ای خم رنگی ساده و یک رو نما ( شیشه لاکوبل رنگی ) : برای تولید میز شیشه ای خم می توان از شیشه یک رو نما و دو رو نما استفاده کرد به طوری که ابتدا شیشه را به رنگ دلخواه در می اورند و سپس جهت خم روانه کوره می شوند.شیشه خم رنگی ساده و دودی بیشترین کاربرد را در بین این نوع میز دارند و اغلب میزهای شیشه ای خم رنگی با از این نوع شیشه های رنگی تولید می شوند.
میز شیشه ای خم میز لمینت : برای تولید میز های شیشه ای خم در ابعاد بزرگ از شیشه لمینت استفاده می کنند به طوری که دو شیشه در ابعاد یکسان در ابعاد یکسان به حالت هم تبدیل می شوند و سپس توسط لایه PVC به هم متصل می شوند. برای تولید میز های خم ناهار خوری حتما باید از شیشه لمینت استفاده کرد چرا که ابعاد شیشه بزرگ بوده و وسایل روی ان نیز سنگین هستند.

میز شیشه ای خم کریستال : با توجه به اینکه میز شیشه خم تماما از جنس شیشه تشکیل می شود بهتر است شیشه را از کریستال و یا اکسترا کلیر تولید نمود تا شفافیت ان به علت افزایش ضخامت کاهش نیابد و ضمن اینکه پس از خارج کردن میز خم از کوره به دلیل حرارت بالا مقداری کدر خواهند شد.میز شیشه ای خم کنسول : نوع دیگری از میزهای شیشه که در دکوراسیون مدرن کاربرد دارند ، اجرای میز کنسول شیشه ای نمای داخلی ساختمان را بسیار زیباتر می کند و ارتفا این میزها معم,لا بیشتر از سایر میز های خم می باشد اما عرض انها بسیار کم است.
میز شیشه خم سکوریت : برای تولید میز های خم در ابعاد بزرگ باید جنس شیشه ی ان سکوریت باشد تا در برابر ضربه و فشار مقاومت کند و در صورت شکسته شدن پودر شوند.


قیمت میز عسلی شیشه ای سه تیکه چنده؟

بستگی به اندازه و زوایا دارد که می توانید با مراجعه به وبسایت شیشه خم اطلس از ریز قیمت ها مطلع شوید.

زاویه میزهای شیشه ای خم

به طور کلی این میزها را می توان در زاویه های مختلفی تولید کرد که زوایای ۴۵ و ۹۰ از پرکاربردترین زوایا هستند که برای هر کدام می بایست قالب فلزی ساخته شود.زاویه میز یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت این میزها است چرا که برای زوایای غیر از این دو نیازمند تولید قالب مخصوص هستند.
خرید شیشه میز عسلی به سبک مدرن ۱۳۹۹

با وجود وضعیت قرنطینه می توانید سفارشتان را به صورت آنلاین ثبت کنید.


قیمت میز جلو مبلی شیشه ای چند در می‌یاد؟

مطمئنا کارشناسان می توانند بهتر کمکتان کنند ولی از بین ۱۰۰ هزار تات ۱ میلیون حساب کنید.

میز جلو مبلی ارزان با جنس شیشه مرغوب

همان طور که در تصاویر میبینید مرغوبترین شیشه سکوریت برای این میزها استفاده شده است.خرید میز کار شیشه ای برای خانه یا شرکت

لازم نیست در بازار مبلمان کلی راه بروید مدل  میز شیشه ای را انتخاب کنید کارشناسان شیشه خم اطلس خودشان برای تان طراحی و نکات سفارشی را انجام میدهند.


قیمت میز شیشه ای اداری را می‌گی؟

درباره میز اداری هم بسته به تعداد سفارش و سایز می توانید از ۲۰۰ هزار تومان به بالا میزها را محاسبه کنید.


انتهای میز شیشه‌ای به کجا خم میشود؟

بعد از بررسی انواع میز جلو مبلی مدرن که بازار سال ۲۰۲۰ را پر کرده، فهمیدیم این جنس میز می‌تواند برای هال و پذیرایی کوچک مناسب باشد و متراژ خانه را زیاد اشغال نکند. این میزهای نشکن را می‌توانید در دفترکارتان با کم‌ترین هزینه، به کار برید و حس خوب یک اتاق کار مرتب و تر و تمیز را به روح و روان‌تان ببخشید. به نظر شما از انواع میز شیشه‌ای دیگر درکدام بخش‌های خانه یا محل کار می‌توان استفاده کرد؟ سری به اینستاگرام چیدانه یامنزل‌مگ بزنید و برای ما نظر بدهید تا کمی با هم گفتگو کنیم. 
اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در زمینه‌ میزهای مدرن داشته باشید، این مطالب ما تقدیم به شما:

مطالب پیشنهادی:درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع کار در منزل، هنگام قرنطینه کرونا پول درآورید

در شیوع کرونا ویروس، باید به دنبال انواع کار در منزل باشیم که پول در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *