خانه / دسته‌بندی نشده / نمایشگاه مبلمان منزل، آنچه که در این دوره گذشت

نمایشگاه مبلمان منزل، آنچه که در این دوره گذشت

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت و توسط اتحادیه صنف درودگران و مبل‌سازان تهران در فضایی به وسعت بیش از ۴۰ هزار متر مربع برگزار شده و مشارکت کنندگان در آن، تولیدات و خدمات خود را در ۲۴ سالن نمایشگاهی به صورت تفکیکی و تخصصی به نمایش گذاشتند.

صبا اکبری


صبا اکبری


آشنایی با نمایشگاه مبلمان منزل نمایشگاه مبلمان منزل یکی از مهمترین نمایشگاه‌ها برای افراد فعال در حوزه‌ی معماری، دکوراسیون داخلی، طراحی صنعتی و مبل‌سازی است. این نمایشگاه با هدف آشنایی برندهای مختلف با یکدیگر و همچنین آشنایی بازدیدکنندگان با برندها وارائه‌ی محصولات برگزار می‌شود.

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


مزایای نمایشگاه‌هاارائه محصولات در سطح گستردهآشنایی با محصولات برندها و شرکت‌های مختلف ایجاد فضای رقابتی بهبود بازاریابی، فروش و اقتصادگسترش نیروی کارمبادلات تجاری و سرمایه گذاری های مشترک و بین المللی شرکت هابهره بردن از کانال های دیجیتال مارکتینگ در نمایشگاهحضور عظیم و گسترده فعالین این حوزه در نمایشگاهاستفاده از ایده ها و تکنولوژی های رقبا با ایده گرفتن یا همکاری

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


لینک مرتبط:نمایشگاه صنعت ساختمان، نوزدهمین دوره Iran Confair تهرانچه کالاهایی در این نمایشگاه عرضه می‌شود؟گروه های نمایشگاه بین المللی تهران از از ۸ دسته تشکیل شده است: مبلمان کلاسیک و استیلمبلمان آشپزخانهکالای خوابسرویس خواب و تخت خوابمبلمان راحتی و مدرنمبلمان کودک و نوجوانبوفه و ویترین 

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


 محل برگزاری نمایشگاه این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع در حالی آغاز به کار کرد که بالغ بر ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، بلژیک، اسپانیا، ترکیه و تایوان (نمایندگی‌های داخلی) آخرین توانمندی خود را در معرض نمایش گذاشتند. همچنین در این نمایشگاه از هیات‌های تجاری کشورهای نامبرده برای بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل آمد و باعث ایجاد تعاملات بین کشورها شد.

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


چه شرکت‌هایی در این نمایشگاه حضور داشتند؟بسیاری از تولیدکنندگان خارجی و داخلی از جمله چوب بالسا، رنزو، مبلمان مریکس، نیلپر، جلیس، چوبیران، انزو هوم، درسا هوم، استقبال، نراقی، فور او، گروسی حضور داشتند.

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، با حمایت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و با حضور  شرکت‌های  داخلی و خارجی  از  ۱۵ تا ۱۸مرداد ماه  به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌اللملی تهران برگزار شد و طی این مدت هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای حضور علاقه مندان بود.

صبا اکبری


صبا اکبریصبا اکبری


صبا اکبری


[[nid:]]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

طراحی ویلا دوبلکس مدرن، ویلایی برای مایا در رودهن

پروژه های برجسته: همه چیز از مایا شروع شد، پدر و مادر مایا زمین پروژه ویلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *